35YXH220MEFCT810X12.5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Rubycon
קיים במלאי: 6,305
גיליון נתונים
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35YXH220MEFCT810X12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
35YXH220MEFCT810X12.5-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXH220MEFCT810X12.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35YXH220MEFCT810X12.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
432.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
80 mOhms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C