35YXM33MEFC5X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-2261-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXM33MEFC5X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35YXM33MEFC5X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
71.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
130 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C