35YXM33MEFRT15X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35YXM33MEFRT15X11CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-35YXM33MEFRT15X11TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXM33MEFRT15X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
71.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
130 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C