35ZLG33MEFC5X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35ZLG33MEFC5X11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLG33MEFC5X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35ZLG33MEFC5X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
72.9 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
405 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
150 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C