35ZLH1000MEFCG412.5X20 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 30 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 35ZLH1000MEFCG412.5X20 דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 1.488 A @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 2.48 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 17 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.866 אינץ' (22.00 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 10000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |