35ZLH220MEFCCE8X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35ZLH220MEFCCE8X11.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLH220MEFCCE8X11.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
472.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
945 mA @ 100 kHz
עכבה
56 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C