35ZLH220MEFCT78X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-4002-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-4002-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLH220MEFCT78X11.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
35ZLH220MEFCT78X11.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
472.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
56 mOhms
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C