35ZLH220MEFCTA8X11.5 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 30 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 35ZLH220MEFCTA8X11.5 דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 472.5 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | עכבה 56 mOhms |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.512 אינץ' (13.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 8000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |