35ZLH680MEFC10X23
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-1749-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLH680MEFC10X23
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
35ZLH680MEFC10X23 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.238 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.25 A @ 100 kHz
עכבה
18 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C