35ZLQ120MEFC6.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3657-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLQ120MEFC6.3X11
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35ZLQ120MEFC6.3X11 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
310 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
620 mA @ 100 kHz
עכבה
92 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C