420HXH1000MEPASN35X60
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-420HXH1000MEPASN35X60-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
420HXH1000MEPASN35X60
תיאור
CAP ALUM 1MF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 mF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
3.32 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
4.648 A @ 10 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
420 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C