450BXW10MEFR10X16
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3176-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450BXW10MEFR10X16
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
450BXW10MEFR10X16 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
130 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
325 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C