450HXW120MEFR18X30
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-4244-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450HXW120MEFR18X30
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
450HXW120MEFR18X30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
840 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.26 A @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C