450MXG270MEFCSN35X25 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 386
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450MXG270MEFCSN35X25
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-450MXG270MEFCSN35X25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXG270MEFCSN35X25
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450MXG270MEFCSN35X25 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
450 V
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C