450MXG390MEFCSN35X35 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 397
גיליון נתונים
שדרוג
TDK
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 221
Chemi-Con
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450MXG390MEFCSN35X35
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3008-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXG390MEFCSN35X35
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450MXG390MEFCSN35X35 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.74 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.436 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C