450MXK330MEFCFA30X30
מק"ט מוצר של DigiKey
450MXK330MEFCFA30X30-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXK330MEFCFA30X30
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
450MXK330MEFCFA30X30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.58 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.212 A @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C