450MXT270MEFCSN22X40
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-450MXT270MEFCSN22X40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXT270MEFCSN22X40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.4 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.96 A @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C