450VXH330MEFC35X30 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 64
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 77
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 320
TDK
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450VXH330MEFC35X30
מק"ט מוצר של DigiKey
450VXH330MEFC35X30-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450VXH330MEFC35X30
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450VXH330MEFC35X30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.53 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.142 A @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C