450VXT390MEFCSN35X30
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-450VXT390MEFCSN35X30-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450VXT390MEFCSN35X30
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.56 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.184 A @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C