475VXT270MEFCSN25X40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 180
גיליון נתונים
270 µF 475 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
475VXT270MEFCSN25X40
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-475VXT270MEFCSN25X40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
475VXT270MEFCSN25X40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 475V SNAP TH
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
1.52 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.128 A @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
475 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C