50CZE100M10X9
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-50CZE100M10X9-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50CZE100M10X9
תיאור
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 50V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 28mOhm 10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Rubycon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C