50CZE68M8X9
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-50CZE68M8X9-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50CZE68M8X9
תיאור
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 30mOhm 10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Rubycon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
270 mA @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.8 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C