50PEV22M6.3X6.1
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3802-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-3802-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-3802-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50PEV22M6.3X6.1
תיאור
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 80mOhm 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
50PEV22M6.3X6.1 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
יצרן
Rubycon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
סוג
היברידי
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
50 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm