50PX470MEFC10X20
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-4213-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50PX470MEFC10X20
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
50PX470MEFC10X20 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
600 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
720 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C