50YXG220MEFC10X12.5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Rubycon
קיים במלאי: 6,305
גיליון נתונים
220 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
50YXG220MEFC10X12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
50YXG220MEFC10X12.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50YXG220MEFC10X12.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
50YXG220MEFC10X12.5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
50 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C