50YXJ33MT15X11
מק"ט מוצר של DigiKey
50YXJ33MT15X11-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50YXJ33MT15X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
50YXJ33MT15X11 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
137.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
עכבה
700 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C