50ZLJ220M10X12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-50ZLJ220M10X12.5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50ZLJ220M10X12.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 9000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
850 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
71 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
9000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C