63PEV10M6.3X6.1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 120mOhm 10000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 63PEV10M6.3X6.1 דגמים |
קטגוריה | אורך חיים @ טמפרטורה 10000 שעות ב-105°C |
יצרן Rubycon | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים לרכב |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
סוג היברידי | גובה - מקובע (מרבי) 0.240 אינץ' (6.10 מ"מ) |
קיבוליות 10 µF | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.260 אינץ' x רוחב 0.260 אינץ' (6.60 מ"מ x 6.60 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - נומינלי 63 V | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 120mOhm |