80ZLH33MEFCTA6.3X11 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
33 µF 80 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 6000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
80ZLH33MEFCTA6.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
80ZLH33MEFCTA6.3X11-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
80ZLH33MEFCTA6.3X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 80V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
80ZLH33MEFCTA6.3X11 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
112.14 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
570 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
80 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
6000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C