CEB-44D06
מק"ט מוצר של DigiKey
102-1170-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CEB-44D06
תיאור
BUZZER ELEMENT STD 600HZ 44MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Hz סטנדרטי רכיבי זמזם ‎20V p-p‎ קוטר 1.732‏ אינץ' (44.00‏ מ"מ) 1 kOhms
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CEB-44D06 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג
סטנדרטי
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
עכבה
1 kOhms
סדרה
קיבוליות @ תדר
70000pF ב-120Hz
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.732‏ אינץ' (44.00‏ מ"מ)
תדר
600 Hz
סיומת
חוטים מוליכים
מתח - כניסה (מקס')
‎20V p-p‎