CFM-2507CF-0100-240-20
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CFM-2507CF-0100-240-20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFM-2507CF-0100-240-20
תיאור
DC AXIAL FAN, 25 MM SQUARE, 7 MM
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 5VDC מרובע - אורך 25 מ"מ × גובה 25 מ"מ שרוול מגנטי ™omniCOOL ‎2.2 CFM‎‏ (0.061 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFM-2507CF-0100-240-20 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חיישן מהירות (Tach)
יצרן
רעש
24.1dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
1.2 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 25 מ"מ × גובה 25 מ"מ
רוחב
7.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.240A
זרימת אוויר
‎2.2 CFM‎‏ (0.061 מ"ק/דקה)
תחום מתח
4.5 ~ 5.5VDC
לחץ סטטי
0.130‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 32.4‏)
סוג מסב
שרוול מגנטי ™omniCOOL
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-40°C