CFM-9225B-120-269-20
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CFM-9225B-120-269-20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFM-9225B-120-269-20
תיאור
FAN AXIAL 92.2X32MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC ריבוע - אורך 92.0‏ מ"מ x‏ גובה 92.0‏ מ"מ כדור ‎33.4 CFM‎‏ (0.935 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
מאפיינים
אתחול אוטומטי, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
26.9dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
1.08 W
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
ריבוע - אורך 92.0‏ מ"מ x‏ גובה 92.0‏ מ"מ
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.090A
זרימת אוויר
‎33.4 CFM‎‏ (0.935 מ"ק/דקה)
תחום מתח
4.5 ~ 5.5VDC
לחץ סטטי
0.070‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 17.4‏)
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C