CMC-6027-42L100
מק"ט מוצר של DigiKey
102-4102-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMC-6027-42L100
תיאור
MIC COND ANLG OMNI -42DB 0.236"D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Hz ~ 20 kHz אנלוגי מיקרופונים קבל אלקטרט 2 V ~ 10 V רב-כיווני (42dB ±3dB ב-94dB SPL-) חוטים מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CMC-6027-42L100 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה
2.2 kOhms
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מתח - נומינלי
2 V
סדרה
תחום מתח
2 V ~ 10 V
אריזה
תיבה
זרם - הספקה
500 µA
סטטוס החלק
פעיל
מיקום יציאה
ראש
סוג
קבל אלקטרט
ערכים נקובים
IP57 - מוגן אבק, חסין מים
סוג היציאה
אנלוגי
סיומת
חוטים מוליכים
כיוון
רב-כיווני
גודל / מידה
קוטר 0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
תחום תדרים
100 Hz ~ 20 kHz