CMS-16093-078L100
CMS-16093-078L100
Understanding Audio Frequency Range in Audio Design
CMS-16093-078L100
מק"ט מוצר של DigiKey
102-4623-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMS-16093-078L100
תיאור
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 700 mW 100 Hz ~ 20 kHz ראש מלבני
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CMS-16093-078L100 דגמים
קטגוריה
נצילות - סוג
רמת לחץ הקול (SPL)
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
הספק - נקוב
700 mW
סדרה
הספק - מקס'
1 W
אריזה
מגש
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
צורה
מלבני
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - חרוט
פוליאסטר, פוליאתילן טרפתלאט (PET)
סוג
שימוש כללי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
תחום תדרים
100 Hz ~ 20 kHz
סיומת
חוטים מוליכים
תדר - תהודה עצמית
550Hz
גודל / מידה
אורך 0.630‏ אינץ' x‏ רוחב 0.354‏ אינץ' (16.00 מ"מ x‏ 9.00‏ מ"מ)
עכבה
8 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
נצילות - dBA‏
91
מספר מוצר בסיס
נצילות - בדיקות
700mW/100mm