CMS-402008-18SP
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CMS-402008-18SP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMS-402008-18SP
תיאור
SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 84DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 1.5 W 200 Hz ~ 20 kHz ראש אובלי, מסגרת מלבנית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CMS-402008-18SP דגמים
קטגוריה
הספק - נקוב
1.5 W
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
הספק - מקס'
3 W
סדרה
מיקום יציאה
ראש
אריזה
תיבה
צורה
אובלי, מסגרת מלבנית
סטטוס החלק
פעיל
חומר - חרוט
מטלית
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
סוג
שימוש כללי
סיומת
לולאות הלחמה
תחום תדרים
200 Hz ~ 20 kHz
גודל / מידה
אורך 1.575‏ אינץ' x‏ רוחב 0.787‏ אינץ' (40.00 מ"מ x‏ 20.00‏ מ"מ)
תדר - תהודה עצמית
550Hz
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
עכבה
8 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C
נצילות - dBA‏
84
דירוג עיוותים
%‏5 (מקס') ב-1kHz‏‏, 0.1W
נצילות - בדיקות
1W/500mm