CP0734-277P
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CP0734-277P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP0734-277P
תיאור
PELTIER, 3.4 X 3.4 X 2.77 MM, 0.
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 0.2W ב-27°C 0.7 A 150°C
מודלים EDA/CAD
CP0734-277P דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גובה
2.77 מ"מ
זרם - מקס'
0.7 A
מתח - מקס'
0.5 V
התנגדות
520 mOhms
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
טמפרטורת פעולה
150°C
גודל / מידה
מרובע - אורך 3.40 מ"מ × רוחב 3.40 מ"מ
מאפיינים
חוטי מוליכים, לא-אטומים
Qmax‏ @ Th
0.2W ב-27°C
מספר מוצר בסיס
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C