CP1062-268 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Tark Thermal Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 0.9W ב-27°C 1 A 150°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
How to Select a Peltier Module
CP1062-268
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CP1062-268-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP1062-268
תיאור
PELTIER, 6.2 X 6.2 X 2.68 MM, 1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CP1062-268 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גובה
2.68 מ"מ
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מספר הדרגות
2
סדרה
זרם - מקס'
1 A
אריזה
תיבה
מתח - מקס'
1.4 V
סטטוס החלק
פעיל
התנגדות
1.04 Ohms
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
טמפרטורת פעולה
150°C
גודל / מידה
מרובע - אורך 6.20 מ"מ × רוחב 6.20 מ"מ
מאפיינים
חוטי מוליכים, לא-אטומים
Qmax‏ @ Th
0.9W ב-27°C
מספר מוצר בסיס
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C