CP115035335
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CP115035335-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP115035335
תיאור
PELTIER, 50 X 35 X 3.35 MM, 11 A
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 106.0W ב-27°C 11 A
מודלים EDA/CAD
CP115035335 דגמים
קטגוריה
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C
גובה
3.35 מ"מ
סדרה
מספר הדרגות
1
זרם - מקס'
11 A
מתח - מקס'
16.8 V
התנגדות
1.18 Ohms
גודל / מידה
מלבני - אורך 50.00 מ"מ × רוחב 35.00 מ"מ
מאפיינים
חוטי מוליכים, אטומים - RTV סיליקון
Qmax‏ @ Th
106.0W ב-27°C