CP1881-254P
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CP1881-254P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP1881-254P
תיאור
PELTIER, 8.1 X 8.1 X 2.54 MM, 1.
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 3.8W ב-27°C 1.8 A 150°C
מודלים EDA/CAD
CP1881-254P דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גובה
2.54 מ"מ
מספר הדרגות
1
סדרה
זרם - מקס'
1.8 A
מתח - מקס'
3.8 V
התנגדות
1.62 Ohms
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
טמפרטורת פעולה
150°C
גודל / מידה
מרובע - אורך 8.10 מ"מ × רוחב 8.10 מ"מ
מאפיינים
חוטי מוליכים, לא-אטומים
Qmax‏ @ Th
3.8W ב-27°C
מספר מוצר בסיס
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C