CP303385H
מק"ט מוצר של DigiKey
102-4045-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP303385H
תיאור
PELTIER, 30 X 30 X 3.85 MM, 3 A,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 29.8W ב-27°C 3 A 80°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CP303385H דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
גובה
3.85 מ"מ
סדרה
מספר הדרגות
1
אריזה
תיבה
זרם - מקס'
3 A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
15.7 V
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
התנגדות
4 Ohms
גודל / מידה
מרובע - אורך 30.00 מ"מ × רוחב 30.00 מ"מ
טמפרטורת פעולה
80°C
Qmax‏ @ Th
29.8W ב-27°C