CP602040395H
מק"ט מוצר של DigiKey
102-4691-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP602040395H
תיאור
PELTIER, 20 X 40 X 3.95 MM, 6.0
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 27.5W ב-27°C 6 A 80°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CP602040395H דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
גובה
3.95 מ"מ
סדרה
מספר הדרגות
1
אריזה
תיבה
זרם - מקס'
6 A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
7.6 V
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
התנגדות
1.09 Ohms
גודל / מידה
מלבני - אורך 40.00 מ"מ × רוחב 20.00 מ"מ
טמפרטורת פעולה
80°C
Qmax‏ @ Th
27.5W ב-27°C