CP603395H
מק"ט מוצר של DigiKey
102-4050-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP603395H
תיאור
PELTIER, 30 X 30 X 3.95 MM, 6 A,
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 31.1W ב-27°C 6 A 80°C
מודלים EDA/CAD
CP603395H דגמים
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C
גובה
3.95 מ"מ
אריזה
תיבה
זרם - מקס'
6 A
מתח - מקס'
8.8 V
התנגדות
1.25 Ohms
גודל / מידה
מרובע - אורך 30.00 מ"מ × רוחב 30.00 מ"מ
טמפרטורת פעולה
80°C
Qmax‏ @ Th
31.1W ב-27°C