CP604395H
מק"ט מוצר של DigiKey
102-4051-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP604395H
תיאור
PELTIER, 40 X 40 X 3.95 MM, 6 A,
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 55.6W ב-27°C 6 A 80°C
מודלים EDA/CAD
CP604395H דגמים
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C
גובה
3.94 מ"מ
אריזה
מגש
זרם - מקס'
6 A
מתח - מקס'
15.7 V
התנגדות
2.2 Ohms
גודל / מידה
מרובע - אורך 40.00 מ"מ × רוחב 40.00 מ"מ
טמפרטורת פעולה
80°C
Qmax‏ @ Th
55.6W ב-27°C