CPT-1495CI-300
מק"ט מוצר של DigiKey
102-3754-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPT-1495CI-300
תיאור
BUZZER PIEZO 10V 14.00MM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מתמר (Transducer), בדחיפה חיצונית פיזואלקטרי 10 V 12mA 4.25kHz ס"מ 84dB ב-10V, 10 חור מעבר פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CPT-1495CI-300 דגמים
קטגוריה
אופן פעולה
צליל יחיד
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 84dB ב-10V, 10
סדרה
זרם - הספקה
12mA
אריזה
מגש
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
מעגל הדוחף
מתמר (Transducer), בדחיפה חיצונית
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
סוג כניסה
אות שיא-לשיא
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
10 V
סיומת
פיני PC
תחום מתח
30V (מקס')
גודל / מידה
קוטר 0.551‏ אינץ' (14.00‏ מ"מ)
תדר
4.25kHz