CSS-12048-208
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CSS-12048-208-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSS-12048-208
תיאור
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 90DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 10 W 80 Hz ~ 120 Hz ראש עגול
קטגוריה
הספק - נקוב
10 W
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
הספק - מקס'
15 W
סדרה
מיקום יציאה
ראש
אריזה
תיבה
צורה
עגול
סטטוס החלק
פעיל
חומר - חרוט
נייר
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - מגנט
פריט
סוג
שימוש כללי
סיומת
לולאות הלחמה
תחום תדרים
80 Hz ~ 120 Hz
גודל / מידה
קוטר 4.685‏ אינץ' (119.00‏ מ"מ)
תדר - תהודה עצמית
100Hz
גובה - מקובע (מרבי)
1.870‏ אינץ' (47.50‏ מ"מ)
עכבה
8 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C
נצילות - dBA‏
90
דירוג עיוותים
%‏8‏ (מקס') ב-kHz‏1‏, 500mm‏, 1W‏
נצילות - בדיקות
1W/500mm