HD05-19-TH-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-HD05-19-TH-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-HD05-19-TH-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-HD05-19-TH-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HD05-19-TH-TR
תיאור
HDMI 2.0, RECEPTACLE CONNECTOR,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
HDMI HDMI 2.0 שקע מחבר 19 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה; חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HD05-19-TH-TR דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.5A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
40VAC