HD10-19-MSMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-HD10-19-MSMT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-HD10-19-MSMT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-HD10-19-MSMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HD10-19-MSMT-TR
תיאור
HDMI 2.0, RECEPTACLE CONNECTOR,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
HDMI HDMI 2.0 שקע מחבר 19 Position שפת לוח, ניתוק; חור מעבר, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HD10-19-MSMT-TR דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.5A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
40VAC