HD10-19-MSMT-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | HDMI 2.0, RECEPTACLE CONNECTOR, |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | HDMI HDMI 2.0 שקע מחבר 19 Position שפת לוח, ניתוק; חור מעבר, זווית ישרה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | HD10-19-MSMT-TR דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן Same Sky (Formerly CUI Devices) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סדרה | מספר היציאות 1 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |
סטטוס החלק פעיל | מתח - נומינלי 40VAC |