MD-50PL100
MD-50PL100
MD-50PL100
מק"ט מוצר של DigiKey
CP-2950-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MD-50PL100
תיאור
CONN RCPT FMALE MINI DIN 5P WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה חוטים מוליכים
קטגוריה
חומר עיקרי
פלסטיק
יצרן
חומר המעטה
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סדרה
גימור מגע - חיבור
בדיל
אריזה
שקית
צבע
שחור
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
מאפיינים
הארקה
מספר המיקומים
5
סיכוך
גודל מעטה - תחיב
מיני DIN ‎
דירוג זרם (אמפר)
1A, 2A
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
100VAC, 12VDC
מאפיין הרכבה
אוגן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C