MPB01-1B33-S-D
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-MPB01-1B33-S-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPB01-1B33-S-D
תיאור
SPST, THROUGH HOLE, 3.3 MM PUSH,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי לחצן SPST-NO סטנדרטי חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPB01-1B33-S-D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
14mA (DC)
יצרן
מתח נקוב - DC
28 V
סדרה
סוג מפעיל (Actuator)
עגול, טובלן
אריזה
שקית
סימון מפעיל (Actuator)
ללא סימון
סטטוס החלק
פעיל
לבן
סוג ההרכבה
חור מעבר
תצורת הסיומת
פין PC
סוג
סטנדרטי
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 80°C